DLACZEGO GAZETA WESELNA TO DOBRY POMYSŁ?

Gazeta na weselu? Choć wydaje się to niecodziennym pomysłem, naprawdę ma sens! Odpowiednio przygotowana gazeta weselna to kreatywny sposób na powiedzenie swoim gościom „hej, to nasz dzień, a to pamiątka dla nas i dla was”.


Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani do tego, czy i co chcielibyście podarować swoim bliskim, aby podziękować za obecność na waszym ślubie i weselu, rozważcie własną gazetę weselną. To niecodzienny sposób na uatrakcyjnienie tego dnia i nadanie mu niepowtarzalnego, indywidualnego klimatu.

Oto, dlaczego gazeta weselna to świetny ślubny gadżet:

• ułatwi gościom odnalezienie się na weselu,
• będzie niezapomnianą pamiątką dla rodziców,
• sprawdzi się również jako podziękowanie dla gości,
• umożliwi obu rodzinom lepsze poznanie się,
• pozwoli bliskim zapamiętać to wesele na dłużej.

Gazeta weselna jako podziękowanie dla gości

Coraz popularniejsze jest przygotowywanie przez pary młode upominków dla swoich gości. I kiedy najczęstszą formą podziękowania są ślubne magnesy na lodówkę, personalizowane krówki, słodkie babeczki, miodki lub domowe przetwory, wy możecie zaskoczyć swoich bliskich właśnie spersonalizowaną gazetą weselną.

Już na pierwszej stronie możecie podziękować gościom za przybycie, a także wspomnieć, że właśnie trzymają w swoich dłoniach upominek – specjalnie od was dla nich. Taki drobny i bardzo spersonalizowany prezent wywoła uśmiech na twarzy każdego! Z pewnością wszystkie gazety weselne zostaną zabrane na pamiątkę.

To doskonały pomysł na atrakcję weselną, zwłaszcza że w trakcie tego wieczoru często brakuje czasu na to, żeby z każdym zamienić choćby kilka słów. Gazeta weselna może was w tym wyręczyć i przekazać gościom to, co chcielibyście im powiedzieć osobiście.

A może być tak… dać się lepiej poznać?

Wesele to świetna okazja, żeby obie rodziny mogły się poznać. Bo o ile wasi rodzice z pewnością już się poznali (a może i nie?), to większa część rodziny jeszcze się nie zna. Gazeta weselna może ułatwić im pierwszy kontakt – nie będą musieli rozmawiać o pogodzie, bo temat do rozmów będą mieli pod ręką!

Poza tym w gazecie weselnej możecie opowiedzieć swoim gościom nieco więcej o sobie. Babcie, ciotki i wujkowie będą zainteresowani historią o tym, jak się właściwie poznaliście. Pamiętajcie, że nie każdy ma dostęp do mediów społecznościowych i może wyszukać informacje o tym, kiedy i gdzie się zaręczyliście. Artykuł w gazecie weselnej to także prosty sposób na to, aby rodzina waszej drugiej połowy mogła was lepiej poznać.

Gazeta, czyli informator weselny

Dzień waszego ślubu to dzień, w którym naprawdę wiele się dzieje. Warto mieć kogoś, kto będzie zorientowany w planie dnia i przewidzianych w czasie wesela atrakcjach. Po co? Żeby odpowiadać na niekończące się pytania gości. W przeciwnym razie to właśnie do was będą przychodzić z każdym pytaniem. Rozwiązaniem jest gazeta weselna.

W swojej własnej gazecie możecie umieści informacje, które przydadzą się gościom. O której godzinie będą podawane ciepłe dania i tort? Czy będą fajerwerki? Czy i gdzie jest pokój dla dzieci? I wiele, wiele innych. Wystarczy poinformować wszystkich przed imprezą, że niezbędne informacje znajdą właśnie w gazecie weselnej, i już!

Sylwia
  • Facebook
  • Pinterest
  • Instagram
Gazeta Weselna
Gazeta Weselna
Redaktor: Sylwia Laśkiewicz
tel. 513-863-968