Formularz Wyceny

Formularz wyceny

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje Gazeta Weselna? Wypełnij krótki formularz i zobacz, jaki koszt poniesiesz, jeśli zdecydujesz się na zamówienie.

Zanim zaczniesz scrollować w dół, zapoznaj się z informacją o tym, jak wyceniamy Gazety Weselne. Nie robimy tego, wyliczając cenę od sztuki. Dlaczego? To proste – stworzenie projektu wymaga czasu i pracy niezależnie od tego, ile sztuk wydrukujemy.

Cena Gazety Weselnej zależy od trzech rzeczy: wybranych materiałów, ilości stron, ilości egzemplarzy. Spersonalizowany projekt wymaga indywidualnej wyceny. Jeśli będziesz mieć do niej pytania, zjedź na sam dół i napisz do nas – z przyjemnością wszystko wyjaśnimy.

DATA ŚLUBU

PLANOWANY NAKŁAD

CO CHCIELIBYŚCIE MIEĆ W SWOJEJ GAZECIE WESELNEJ?

TREŚCI SPERSONALIZOWANE

Wasza pierwsza randka, pierwszy pocałunek i najpiękniejsze zaręczyny, które doprowadziły was do dnia ślubu – to historia, której należy się okładka!
Jak to się stało, że tych dwoje się pokochało? Każdy związek ma swój początek – czas zdradzić najbliższym, jak się poznaliście i czy była to miłość od pierwszego wejrzenia.
Jest ślub, więc były zaręczyny. Jak wyglądały i czy szczęście wzięło górę nad stresem? To będzie gorący temat dnia!
Dajcie się lepiej poznać! Opowiedzcie o sobie, swoich zainteresowaniach, pracy, ciekawostkach z dzieciństwa – ubierzemy to w notki biograficzne na miarę rubryk z najpoczytniejszych czasopism.
[HIT] Skoro już zdecydowaliście się być okładce gazety, zmierzcie się też z ogniem dziennikarskich pytań o was i wasz związek. Będziemy dopytywać, drążyć temat i ciągnąć Was za języki. Czas na wywiad!
Kto, jeśli nie wasi rodzice, wie więcej o małżeństwie? Na łamach ślubnej gazety podpytamy ich o sekret udanego związku i złote rady dla nowożeńców.
[HIT] Czasami wystarczy tylko kilka pytań, żeby zobaczyć, jak dopasowaną parą jesteśmy i jak dużo o sobie wiemy. Sprawdźcie, czy zdacie test zgodności!
Dzień ślubu to data, która zasługuje na specjalną kartkę z kalendarza. Rada dla panów: wytnijcie ją z gazety i włóżcie w ramkę, a już nigdy nie zapomnicie o rocznicy!
Zabytkowy kościół, przepiękna sala w urzędzie stanu cywilnego, a może altana na środku jeziora? Niektóre miejsca zasługują na to, żeby powiedzieć o nich trochę więcej!
Dlaczego wybraliście właśnie tę salę? Miejsce wesela ma znaczenie, a niektóre mury kryją w sobie piękne historie. Powiedz gościom, dlaczego znajdują się dziś właśnie tutaj.
Z bliska czy z daleka – każdy gość weselny jest ważny. Mapa gości weselnych to symboliczne podziękowanie za wszystkie przemierzone dla was kilometry.
Co gra w sercu Parze Młodej? Podzielcie się playlistą swoich ulubionych piosenek i zdradźcie, jakie utwory mają dla was znaczenie.
Wybór piosenki na pierwszy taniec nigdy nie jest przypadkowy. Opublikujmy jej tekst, jeśli ma dla was znaczenie. Albo opowiedzmy, jaka historia i jakie wspomnienia się z nią wiążą.
Prawda jest taka, że nie zapamiętacie wysłuchanych w dniu ślubu życzeń. Chyba że będą na papierze! Skontaktujemy się z waszymi bliskimi i poprosimy o życzenia, ale… przeczytacie je dopiero w dniu ślubu!
Za parę minut ślub, a panna młoda i pan młody odczytują napisane do siebie listy, płacząc ze wzruszenia. Jeśli marzy wam się podobnie filmowa scena, opublikujcie takie listy na łamach gazety. Łzy wzruszenia gwarantowane!
Jak wyobrażacie sobie siebie za dekadę? Napiszcie list do was samych z przyszłości i przeczytajcie go w 10 rocznicę ślubu!
Wieczory panieńskie rządzą się swoimi prawami. Jeśli chcesz, uchyl rąbka tajemnicy i pochwal się tym, co wymyśliły dla ciebie twoje przyjaciółki!
Co się działo na kawalerskim, zostaje na kawalerskim? Nie, jeśli postanowisz zdradzić kilka szczegółów i podziękować kumplom za niesamowity wieczór!
Z ciekawości, dla żartu albo całkiem na poważnie odkryjemy sekrety numerologicznego dopasowania w waszym związku. Gotowi?
Podobno wybór imienia determinuje to, jakimi jesteśmy ludźmi. Ślub to idealny moment, aby dowiedzieć się czegoś więcej o imionach pary młodej!
Jak najlepiej opowiedzieć o miłości? Oczywiście wierszem! Napiszemy go specjalnie dla Was, ubierając Waszą historię w najpiękniejsze rymy.

TEKSTY TEMATYCZNE

Nie wiesz, kim jest świekra, jątrew lub szurzy? Artykuł o staropolski nazwach pokrewieństw na pewno odkryje przed wami wiele tajemnic!
Dlaczego pierwsza rocznica ślubu jest papierowa, a dopiero po 15 latach obchodzimy kryształowe gody. Wyjaśnienie? Na łamach waszej gazety!
Coś niebieskiego, coś pożyczonego, coś starego – przesądy można traktować z przymrużeniem oka lub całkiem serio, a można po prostu zrobić z nich ciekawostkę idealną do ślubnej prasy.
Polska to kraj wielu tradycji, różnych w zależności od regionu. Czy znasz je wszystkie? Obyczaje ślubne i weselne to temat w sam raz na dzień ślubu.
Co kraj, to obyczaj. Nie wszędzie śluby wyglądają tak, jak u nas. Pokaż gościom, jak bawiliby się, gdybyśmy byli w innym zakątku świata.
Majewski, Remuszko, Stuhr – wielu już pisało o miłości i trudach małżeństwa. Odrobina publicystyki doda smaku każdej gazecie.
Jeden, dwa lub więcej. Pokażcie nam swój ulubiony wiersz o miłości, a my zamieścimy go w gazecie. Albo skuście się na poetyckie zaskoczenie.

MATERIAŁY PRAKTYCZNE

Gazetę weselną można wykorzystać praktycznie – zamieszczony w niej plan usadzenia gości pomoże im odnaleźć się na sali weselnej.
Jakie jest najczęściej zadawane przez gości pytanie? O to, co będzie można zjeść. Menu dań gorących i przystawek w gazecie na pewno się przyda.
Umieszczając w gazecie godzinową rozpiskę tego, co będzie się działo na waszym weselu, zrobicie ukłon w stronę gości. Nie ominie ich żadna atrakcja!
Organizujecie poprawiny i chcecie, żeby goście wiedzieli o godzinie ich rozpoczęcia? Krótka notka w gazecie to prosty sposób na przekazanie wszystkich niezbędnych informacji.
Twoi weselni usługodawcy na pewno zasługują na to, żeby ich polecić. Zamieść ich wizytówki w gazecie – dasz gościom znać, kto przygrywa im do tańca i kto będzie robił zdjęcia tego dnia.
Wesela rządzą się swoimi prawami i czasami mogą wymknąć się spod kontroli. Chcecie tego uniknąć? Przekażcie gościom spis zasad obowiązujących na waszym weselu: oczywiście z przymrużeniem oka.

PODZIĘKOWANIA

Gazeta to piękny pomysł na podziękowanie dla gości. Zamieścimy w niej kilka słów wdzięczności od was – za obecność, za wsparcie, za miłe słowa.
Dzień ślubu to dzień pełen wzruszeń także dla waszych rodziców. Podziękujcie im na łamach gazety, a łezka w oku pojawi się na pewno.
Świadkowie są z wami od początku przygotowań aż do końca wesela. Podziękujcie im za wsparcie i organizację ostatnich wieczorów na wolności.

ZDJĘCIA

Nic tak dobrze nie pokazuje miłości jak wspólne zdjęcia. Przywołajcie wspomnienia i podzielcie się najpiękniejszymi chwilami razem.
Przedślubna sesja narzeczeńska to piękna pamiątka – będzie wyglądać świetnie nie tylko na Facebooku, ale też w gazecie ślubnej.
Ślubne wydanie gazety to świetna okazja do podzielenia się swoimi zdjęciami z dzieciństwa. Panna młoda i pan młody jako dzieci? Wszyscy będą chcieli to zobaczyć!
Wyszperajcie pamiątkowe zdjęcia ślubne rodziców. Zamieszczone w gazecie będą piękną pamiątką i przywołają wspomnienia dawnych lat.
Zwykła galeria zdjęć wydaje się zbyt nudna? Komiks to opcja dla Was! Zamienimy Wasze zdjęcia w prawdziwie komiksową opowieść.
Lubicie śmiać się z siebie? Nasza rysowniczka w zabawny sposób przedstawi Waszą dwójkę. Karykatura ślubna to pamiątka, do której będziecie wracać nie raz.

INNE RÓŻNOŚCI

Temat dnia: miłość. Jeśli nie wiecie, jak wyrazić to, co was połączyło, wybierzcie kilka cytatów o miłości. Idealnie wpasują się w projekt.
Związki damsko-męskie to temat rzeka. Czasami lepiej opowiedzieć o nich komiksem, memem lub satyrycznym rysunkiem, który… na pewno rozbawi waszych gości!
Krótka ankieta dla gości to świetna alternatywa dla tradycyjnej księgi gości. Kto wie, jakie mają rady dla młodej żony i świeżo upieczonego męża?
Jeśli chcecie mieć w swojej gazecie weselnej sekcję z rozrywką, koniecznie umieśćcie w niej quiz dla gości. Sprawdzą, jakim typem gościa weselnego mogliby być, gdyby… nie była to forma żartu!
[HIT] Każdy znak bawi się, jak… umie najlepiej. Horoskop poślubny pół-żartem, pół-serio podpowie gościom, co czeka ich po weselnych hulankach i jak sprostać czekającym na nich wyzwaniom.
Nie ma dobrej gazety bez sekcji z humorem – w ślubnej prasie też nie może zabraknąć żartów o małżeństwie, ślubach i… teściowych!
Bohaterom z okładki należy się też spersonalizowana krzyżówka. Czy wasi goście poradzą sobie w tym teście znajomości młodej pary?
Rozrywka nie jedno ma imię. Fani wykreślanek i młodsi goście z pewnością ucieszą się na widok wykreślanki: oczywiście w temacie ślubu.
Najbardziej zainteresowanymi ślubną prasą z pewnością będą dzieci. Kolorowanka w gazecie i kredki do kompletu to dla nich nie lada atrakcja.
Czas wrócić do szkolnej ławki, wyciągnąć ołówek i… rozwiązać rebus. Kto pierwszy odgadnie hasło, może liczyć na nagrodę!
Polskie wesele nie obędzie się bez przyśpiewek za stołami. Zaangażujecie w zabawę nawet tych, którzy z reguły od niej stronią, jeśli podsuniecie im gazetę ze śpiewnikiem. Z tekstem pójdzie łatwiej!

DODATKOWE OPCJE

Aby usprawnić zebranie wypełnionych przez gości ankiet, zamówcie perforowanie. To specjalne, przerywane nacięcie kartki, które ułatwi odrywanie ankiet po ich wypełnieniu.

KOD RABATOWY

Zamów
WASZA GAZETA WESELNA BĘDZIE MIAŁA 4 strony
KOSZT CAŁEGO ZAMÓWIENIA TO 850 zł

Podsumowanie

WASZA GAZETA WESELNA BĘDZIE MIAŁA 0 STRON

KOSZT CAŁEGO ZAMÓWIENIA TO 0 ZŁ

W TYM ZALICZKA: 0 ZŁ

CHCESZ ZAMÓWIĆ?

Prześlij formularz zamówienia. Jeśli mamy wolny termin i wszystko się zgadza, wyślemy ci potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Dane osobowe, które podasz poniżej, będą użyte do realizacji zamówienia. Więcej w Polityce prywatności.

MASZ PYTANIA?

Jeśli interesują cię inne opcje i zastanawiasz się, jaka będzie cena Gazety Weselnej, napisz do nas w tej sprawie. Dane osobowe, które podasz poniżej, będą użyte w celu odpowiedzi na zapytanie. Więcej w Polityce prywatności.

Ciasteczka, które nie tuczą? Do gazety dodajemy tylko takie! Więcej o plikach cookies tutaj.