Sprawdź, ile kosztuje
Gazeta Weselna

i zamów swój spersonalizowany projekt

Wypełnij poniższy formularz i zobacz, ile będzie kosztowała Gazeta Weselna stworzona specjalnie dla Ciebie. Podaj datę ślubu, określ nakład (może być orientacyjny) i wybierz interesujące opcje, aby poznać liczbę stron i cenę. Wycena jest niezobowiązująca, ale – jeśli będzie dla Ciebie odpowiednia – możesz też od razu złożyć zamówienie na gazetę.

Komunikat Upewnij się, że data ślubu jest dobra. Niestety nie umiemy przenosić się w czasie i nie realizujemy projektów z przeszłości. Komunikat Wasz dzień już tuż-tuż. Niestety nie przyjmujemy zamówień z terminem realizacji krótszym niż miesiąc. Życzymy pięknego ślubu! Komunikat Czy na pewno chcesz zamówić tak dużo? Jeśli tak, napisz do nas przez formularz kontaktowy. Komunikat Powiedz nam, ile Gazet Weselnych potrzebujesz. Jeśli nie wiesz,podaj orientacyjną liczbę: będzie można ją później zmienić.

Co ma zawierać gazeta?

KLIKNIJ NAZWĘ, ŻEBY WYŚWIETLIĆ OPIS

SPERSONALIZOWANE

TEMATYCZNE

PRAKTYCZNE

PODZIĘKOWANIA

ZDJĘCIA

ROZRYWKA

Czy potrzebujesz dodatkowych opcji?

Czy masz kod rabatowy?

Chcielibyśmy umieć czarować! Niestety, żeby podać cenę Gazety Weselnej, musimy mieć więcej szczegółów. Prosimy, wypełnij formularz poprawnie.

Wasza Gazeta Weselna będzie miała: 8 stron
Koszt całego zamówienia to: 1540,00 zł
Rabat: -231 zł
Cena po rabacie: 1309,00 zł
W tym zaliczka: 262 zł

Wróć do góry, jeśli chcesz zmienić wybrane opcje – formularz na bieżąco przeliczy koszt zamówienia i liczbę stron.

Zjedź niżej, jeśli chcesz złożyć zamówienie lub zadać pytanie do wyceny.

Chcesz zamówić?

Wypełnij poniższy formularz. Sprawdzimy, czy podany termin jest wolny. Potwierdzenie przyjęcia lub odrzucenia zamówienia wyślemy na podany adres e-mail. Dane osobowe, które podasz poniżej, będą użyte do realizacji zamówienia. Więcej w Polityce prywatności .

Jak zamówić gazetę?

Wszystko dzieje się 100% online.

Wiemy, że w natłoku przedślubnych przygotowań trudno o wolny czas, dlatego nie musimy się spotykać ani zdzwaniać. Kontaktujemy się przez maila, w dogodnym dla każdego czasie.

Historia każdej gazety zaczyna się od złożenia zamówienia. To nic skomplikowanego! Zrobicie to przez naszą stronę – najpóźniej, kiedy musicie się do nas zgłosić, to miesiąc przed ślubem. Wystarczy:

Checkboxpodać datę ślubu Checkboxokreślić liczbę sztuk Checkboxwybrać interesujące opcje Checkboxwycenić i zamówić

Potwierdzenie, że zamówienie do nas dotarło, w ciągu 5 minut pojawi się na Waszym mailu.

Czas na nas! Sprawdzamy, czy termin jest wolny. W kolejnym mailu dostaniecie informację, że przyjęliśmy zamówienie lub musieliśmy je odrzucić. Do zarezerwowania terminu na realizację potrzebna jest jeszcze wpłata zaliczki (20%) na podane w wiadomości dane.

Gdy tylko wpłata zaksięguje się na naszym koncie, prześlemy Wam szczegółowe omówienie projektu i tego, jakich materiałów będziemy potrzebowali do jego stworzenia. Wszystkie informacje i zdjęcia musicie dodać do udostępnionego Wam indywidualnego folderu w chmurze najpóźniej na 3 tygodnie przed ślubem. Pamiętajcie, że nie musicie sami pisać tekstów – stworzymy je na bazie tego, co nam przekażecie.

Gazetę Weselną przygotowujemy zgodnie z ustaleniami, uwzględniając wszystkie Wasze prośby. Projekty realizujemy zawsze w kolejności dat ślubów, dlatego prace nad Waszą gazetą rozpoczniemy najwcześniej 6 tygodni przed terminem – niezależnie od tego, jak wcześnie złożycie zamówienie i kiedy prześlecie komplet materiałów.

Gotowy projekt trafia na Waszą skrzynkę mailową. Macie czas na dokładne jego przejrzenie i wczytanie się w przygotowane teksty. Możecie zgłosić prośbę o zmiany, które naniesiemy w ciągu 24 godzin, lub zaakceptować gazetę, jeśli wszystko Wam odpowiada.

Wasz akcept to dla nas sygnał do finalizacji zamówienia. Potwierdzamy liczbę sztuk – to ostatni moment na zmianę nakładu, a następnie projekt trafia do druku. W międzyczasie ustalamy formę wysyłki (kurier / Paczkomat) oraz płatności (przedpłata na konto / przy odbiorze). W ciągu 2 dni roboczych od zaakceptowania projektu nadajemy do Was paczkę z miłością!

Masz pytania?

Masz swoje pomysły na gazetę i potrzebujesz indywidualnej wyceny? A może masz pytania do wyceny? Opisz je poniżej. Odpowiemy jak najszybciej. Dane osobowe, które podasz poniżej, będą użyte w celu odpowiedzi na zapytanie. Więcej w Polityce prywatności .

Najczęściej zadawane pytania

Cena zależy od trzech rzeczy: nakładu, wybranych opcji i liczby stron. Możecie wycenić swój projekt samodzielnie w zakładce wycena. W przypadku zainteresowania złożycie tam też zamówienie. W podanej w formularzu cenie zawiera się:

  • napisanie wybranych tekstów,
  • przygotowanie materiałów graficznych,
  • obróbka zdjęć i skanów,
  • złożenie wszystkiego w całość,
  • wydruk określonej liczby sztuk,
  • wysyłka na wskazany adres.

Rezerwując termin, musicie wpłacić zaliczkę wysokości 20% kwoty za całe zamówienie. Resztę zapłacicie dopiero na ostatnim etapie realizacji zamówienia – przed wysyłką na wskazane konto lub podczas odbioru paczki, jeśli wybierzecie opcję za pobraniem.

Prace nad Waszą gazetą rozpoczniemy około 6 tygodni przed ślubem, a gotowy projekt otrzymacie najpóźniej na 2 tygodnie przed terminem. Niezależnie od tego, jak wcześnie złożycie zamówienie i dostarczycie wymagane materiały. Sam wydruk i wysyłka po zaakceptowaniu przez Was projektu gazety, to już zaledwie 2 dni robocze.

Jak najwcześniej! Przyjmujemy zamówienia nawet na 2 lata wprzód, ale termin warto rezerwować z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Nie przyjmujemy zamówień z terminem realizacji krótszym niż 1 miesiąc. Zgłaszając się do nas na ostatnią chwilę, możesz nie zdążyć. Mamy określoną liczbę projektów, które możemy zrealizować w ciągu miesiąca, a zainteresowanie jest duże, dlatego zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji.

Z doświadczenia wiemy, że gazety cieszą się dużym zainteresowaniem, więc polecamy zamówić po 1 sztuce dla każdej z zaproszonych osób. Nakład może być jednak mniejszy np. egzemplarz na parę lub tylko kilkanaście sztuk dla najbliższych – sami najlepiej ocenicie, jak dużo gazet jest Wam potrzebne.

Jeśli jeszcze nie wiecie, jaka liczba będzie dla Was najlepsza, w zamówieniu możecie podać nakład orientacyjny. Ostateczną liczbę sztuk i tak będziemy potwierdzać po zaakceptowaniu przez Was projektu i przed oddaniem go do druku. Będziecie mogli wtedy zmniejszyć lub zwiększyć ilość wedle potrzeb, a my przeliczymy odpowiednio koszt, jeśli różnica będzie znacząca.

Nie ma minimum. Jeśli chcecie, wydrukujemy nawet jedną Gazetę Weselną. Musicie jednak wiedzieć, że im mniejszy nakład, tym większy koszt w przeliczeniu na sztukę, ponieważ musimy poświęcić tyle samo czasu i pracy na stworzenie projektu niezależnie od tego, czy wydrukujemy go w 10, czy w 200 egzemplarzach. Opłaca się zamawiać więcej!

Tak! Zamówienia składane z dużym wyprzedzeniem traktujemy jako wstępne. Zdajemy sobie sprawę, że bliżej ślubu, mogą się jeszcze zmienić Wasze potrzeby i pomysły. Zmieniać wybrane opcje oraz liczbę egzemplarzy możecie do 2 miesięcy przed ślubem. Wystarczy, że napiszecie do nas maila!

Lubimy, kiedy para wychodzi poza schemat i proponuje swoje rozwiązania. Jeśli tylko macie pomysły na to, co możecie się znaleźć w Waszej gazecie, których nie ma na naszej liście dostępnych opcji, napiszcie – omówimy je i postaramy się stworzyć taki projekt, który będzie odpowiadał Waszym wyobrażeniom. Ba! Będzie od nich lepszy!

Z pewnością będziemy musieli się lepiej poznać! Dobrze, jeśli streścicie nam historię swojego związku, opowiecie o zaręczynach i ślubnych planach, napiszecie coś o sobie i najpiękniejszych wspólnych chwilach. Wymagamy też minimum jednego wspólnego zdjęcia na okładkę. Reszta zależy od projektu – indywidualne podsumowanie tego, czego będziemy potrzebowali do stworzenia Waszej Gazety Weselnej, dostaniecie na maila po wpłacie zaliczki.

Nie musicie pisać artykułów do gazety sami – od tego jesteśmy my! Wystarczy, że spiszecie nam w mailu albo nagracie dyktafonem swoją historię, a my ubierzemy ją w najpiękniejsze słowa. Tworzymy każdy tekst, który ma się znaleźć w projekcie. Jeśli jednak lubicie pisać, jesteśmy elastyczni i na życzenie możemy zamieścić dostarczony materiał w oryginalne (oczywiście po korekcie i redakcji tekstu).

To zależy – od wybranych treści, ich liczby i rodzaju. Na podstawie Waszych wyborów nasz formularz wyliczy, ile stron będzie miała Wasza gazeta. Najwięcej projektów ma 4 strony, ale zdarzają się też mniejsze (2-stronicowe) lub większe (8 lub 12 stron) Gazety Weselne.

Długo szukaliśmy papieru, który byłby odpowiednio elegancki i trwały, żeby przetrwać trudy wesela. Dziś wszystkie projekty drukujemy na matowym, niepowlekanym, bezdrzewnym papierze BioTop Next 3 w kolorze złamanej bieli o gramaturze 90 g/m2. Format złożonej gazety to SRA4 (nieco większe A4, a dokładnie 225 × 320 mm). Nie chcemy, aby Wasi goście „znikali” za drukiem wielkoformatowym, dlatego proponujemy format magazynu, a nie dziennika.

Większość gazet, które do tej pory zrealizowaliśmy, znajdziesz na naszym profilu ISSUU. Wejdź i obejrzyj dotychczasowe projekty. Być może znajdziesz tam inspirację! Możesz zamówić też próbkę Gazety Weselnej – wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera.